Ідеї народжуються на полі бою, і компанія UKR GUN Projects реалізує їх.

Компанія UKR GUN Projects почала свою діяльність з 2014 року, під час боротьби українських підрозділів з російською агресією на Сході і Півдні нашої країни. На той час, військові підрозділи не мали сучасного спорядження та оснащення необхідного в бойових умовах. У зв'язку з цією ситуацією, було прийняте рішення о започаткуванні своїх розробок з майбутнім виробництвом для забезпечення особового складу військових підрозділів і українських власників зброї..

До команди UKR GUN Projects увійшли фахівці, які мають досвід ведення бойових дій, тактичні інструктори, висококваліфіковані інженери. Мета компанії – створювати власний високоякісний продукт українського виробництва, який допоможе підвищити боєздатність солдата. Розробки ведуться в різних областях, від збройових проектів до обладнання військового застосування. Збройові проекти йдуть в двох напрямах: створення нових систем, і модернізація застарілої зброї, яка стоїть на озброєнні силових структур України.

Лише завершена ідея має свою цінність. Під час розробок UKR GUN Projects не відступає від власних принципів проектування і філософії компанії. Передусім – це створення нового продукту. Інженери компанії ставлять собі високі технічні вимоги для реалізації ідей, які народжуються на полі бою. Впроваджуючи нову ідею, ми, передусім, вивчаємо потреби бійця, і лише потім шукаємо технічні рішення її реалізації. Таким чином, створюються актуальні продукти з урахуванням сучасних вимог використання зброї і екіпіровки солдата.

UKR GUN Projects веде розробки з метою досягти простого, функціонального, ергономічного дизайну і максимальної міцності при мінімальній вазі виробу. Для цього підбираються матеріали з авіа-космічної галузі. Інженери компанії UKR GUN Projects прагнуть понизити навантаження на опорно-рухову систему солдата і надати інтуїтивну функціональність для роботи в умові сильного стресу.


Back to top