Тактичний кровоспинний джгут-турнікет "Удав" створювався спеціально для високофункціональної, бойової форми одягу "Ласка - М". Таке поєднання дозволяє зупинити критичну кровотечу в максимально короткий час після поранення. Це дуже важливо для спеціальних підрозділів і розвідувальних груп при виконанні бойових завдань!

 

Розробка викликала колосальний інтерес у військових медиків і фахівців з медицини катастроф. Саме по їх запиту, команда UKR GUN Projects створила версію тактичного кровоспинного джгута-турнікета " Удав", як окремого виробу. Така версія може бути використана як окремий джгут-турнікет в тактичній аптечці бійця, а також застосовуватися в цивільній медицині, рятувальних підрозділах і в автомобільних аптечках.

 
Сам джгут-турнікет це – ремінна стропа шириною 30мм. з кільцем зачепу, основа механізму з гачками кріплення, вісь фіксації стропи і важіль дії. Важіль дії працює за принципом гайкового ключа (не слід плутати з механізмами фіксації вантажів на автомобілях). На важелі нанесено спеціальне покриття для напису про час накладення джгута. Напис може бути зроблений як маркером, так і будь-яким металевим предметом, наприклад у бойових умовах – патроном.

tourniquet 4

Запатентований механізм тактичного джгута-турнікета " Удав" унікальний, простий і надійний, працює в складних умовах (пил, бруд, вода, низькі і високі температури). Завдяки механізму, тактичний джгут-турнікет " Удав" має інноваційний принцип дії, він не має аналогів у світі. "Удав" ергономічні ший, а робота важелем не вимагає великих фізичних зусиль, на відміну від роботи комірчиком стандартних турнікетів. Він накладається в менший час, що дуже важливо під час критичної кровотечі. На фото зображені C-A-T Combat Application Tourniquet (США) і тактичний джгут-турнікет " Удав". Наша розробка має компактні розміри: довжина – 10 см., ширина – 4.5 см., довжина самого джгута – 1м. з шириною стропи – 30мм.

tourniquet 6

Вага тактичного кровоспинного джгута-турнікета " Удав" – 75 грам. Він дуже компактний, займає менше місця в аптечці, що робить його зручним при транспортуванні в кишенях одягу або на спорядженні.

tourniquet 7

Сьогодні команда UKR GUN Projects вже працює над модернізацією тактичного джгута-турнікета " Удав", з головною метою – зберегти людське життя.


Back to top