Самозарядний карабін Симонова є однією з вдалих розробок. Ця зброя має добру влучність, надійність і ще вишуканий вигляд. В наш час СКС знаходиться на озброєнні багатьох країн і  застосовується як зброя почесної варти. Карабін розроблявся для роботи на відстань  300-800 метрів. Можливо з цим пов'язано те,що автомат Калашникова його витиснув  за  ефективністю  використання на малих відстанях.

Враховуючи, що в сховищах України до цього часу знаходиться велика кількість таких карабінів, а також у власників зброї  , компанія UKR GUN Projects розпочала роботу над проектуванням комплекту  для  модернізації СКС. Даний комплект дозволяє змінити класичну схему компоновки на схему компоновки "Булл ПАП", тим самим зменшити довжину зброї, та покращити маневреність  з нею.

sks bullpup

В новому корпусі планується отримати меншу вагу зброї. Передбачена  можливість використання змінних магазинів. Завдяки інсталяції кронштейна з планками "Пікатіні", є можливість кріплення оптичних, коліматорних та механічних мірників , а також різного модульного обладнання. Як результат, після модернізації , ми отримуємо сучасний стрілковий комплекс.

Частини СКС виготовлялися шляхом фрезерування, таким чином, карабін має високу влучність і добру кучність пострілів.  При кріплення оптичного мірника , модернізований СКС може бути використаний як зброя марксмана. З урахуванням зменшеної довжини, як штурмова гвинтівка.

Інженери компанії UKR GUN Projects планують  розробку рішення для створення можливості надання автоматичного вогню. Не дивлячись на популярність АК, самозарядний карабін Симонова є дуже цікавим для власників зброї і цей факт цілком виправданий. Надійність, простота, а після модернізації ергономічність, маневреність, завдяки схемі компоновки "Булл ПАП" та багатофункціональність робить СКС конкурентоздатним  зразком сучасної зброї.


Back to top