Проект "Ласка" – це розробка унікального комплекту військового обмундирування для бійців спеціальних підрозділів і диверсійно-розвідувальних груп. Усі доходи від продажів спрямовані на постачання цього обмундирування в підрозділи, задіяні в АТО. В 2015 році, групі вінницьких волонтерів, які спеціалізується на створенні маскувальних засобів благодійник передав рулон камуфльованої тканини, це і стало початком проекту. Враховуючи дефіцит спеціального військового обмундирування на лінії зіткнення в зоні АТО, було прийнято рішення про створення унікальної форми для бійців українських розвідувальних груп і підрозділів спеціального призначення. 

       uniform 2

При створенні уніформи, використовувався спеціальний крій, що дозволило отримати форму, яка не обмежує рухи. В основу було покладено крій спортивного одягу, а також були додані перевірені функціональні елементи різних форм одягу, таких як обмундирування німецьких диверсантів 2-ої світової війни, російської "Горки", обмундирування британських SAS. Особливістю цієї форми стала наявність спеціальних кровоспинних засобів на кожній кінцівці. А саме – тактичні джгути-турнікети "Удав"Усі розробки супроводжуються патентуванням і захистом інтелектуальної власності.

uniform 3

При конструюванні форми, в першу чергу враховувався бойовий досвід, як самих розробників, так і діючих фронтовиків. В результаті уніформа "Ласка - М" отримала унікальну інтуїтивну функціональність при типових рухах бійця під час виконання бойових завдань. Форма виготовляється з натуральних тканин, має хорошу вентиляцію, а також захист від вітру.

uniform 5

Використання спеціальних, натуральних тканин надає формі міцності і стійкості до ушкоджень під час експлуатації. Під час випробування вогнем, тканина починала тільки тліти при тривалому контакті. Також використовуються зарубіжні тканини військового призначення, що містять нейлон у своєму складі. 

uniform 4

Команда UKR GUN Projects стала першою в Україні, хто застосував у виробництві бойової форми високотехнологічну тканину з керамічним покриттям SuperFabric. Крім того, був сконструйований комплект жіночої форми з кроєм, який враховує анатомічні особливості жіночої фігури і пропорцій.

uniform 6

Основні особливості бойової форми "Ласка - М" це функціональність усіх елементів і наявністю кровоспинних засобів. Таке рішення дозволяє провести швидку зупинку критичної кровотечі при пораненні під час бою.

Випробування цієї уніформи проводиться в зоні АТО з січня 2016 року. Проект дістав свою назву "Ласка", як асоціація зі спритним, хитрим, небезпечним і малопомітним хижаком.


Back to top